Ocieplanie budynków i domów

AlfaBud ocieplanie domów Warszawa

Ocieplanie domów, budynków

Ocieplenie budynku ‒ domu, firmy, gabinetu to sposób, by zminimalizować straty ciepła i zaoszczędzić na ogrzewaniu. Po wykonaniu  ocieplenia obiektu, dobrze też zdecydować się na montaż elewacji ‒ dobrze wykonane elewacja sprawi, że obiekt będzie doskonale się prezentował.

Nasza firma zajmuję się profesjonalnym ocieplaniem budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy tego typu pracach. Od początku swojej działalności kładziemy nacisk na profesjonalne wykonanie elewacji, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni do dnia dzisiejszego.

Sprawnie i z największa starannością wykonamy wszelkie prace z wyżej wymienionego zakresu. Zadbamy o przygotowanie ścian, dobierzemy materiały ‒ płyty  grafitowe lub styropian biały, siatkę elewacyjną, która zminimalizuje ryzyko powstania pęknięć na wykończonej elewacji, listwy lub profile dylatacyjne, kleje oraz inne niezbędne artykuły. Nasi fachowcy przeprowadzają proces kołkowania, wzmocnimy narożniki budynku, zabezpieczymy otwory okienne oraz drzwiowe i zadbamy o to, by efekt końcowy spełniał najwyższe standardy. 

Zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji. 

Jak dobrze i skutecznie ocieplić dom?

Na samym początku dobieramy materiały. Tylko sprawdzony styropian, klej, siatka czy grunt na którym pracujemy codziennie sprawią, że ocieplenie naszego domu czy budynku wytrzyma na lata. Tutaj także niezbędne jest prawidłowe wykonanie elewacji. Następnie demontujemy systemy instalacji zewnętrznej i przygotowujemy podłoże budynku. Wykonujemy próbę przyczepności i gruntujemy podłoże. Mocujemy listwę startową na dole ściany. Przygotowujemy zaprawę klejącą a gdy już ją mamy to mocujemy płyty. Po rozmieszczeniu wszystkich płyt możemy przejść do ich wyszlifowania i kołkowania. Przed wykonaniem końcowej wersji elewacji pozostaje nam nałożenie siatki jako zbrojenie właściwe. Znów nakładamy podkład gruntujący i po jego wyschnięciu możemy rozpocząć tynkowanie.
AlfaBud ocieplanie domów Warszawa