O firmie

Firma Alfa-Bud od 2007 r. z powodzeniem funkcjonuje w branży ogólnobudowlanej. Specjalizuje się w segmencie ocieplania styropianem nieruchomości mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Rezultatem kilkunastoletniego doświadczenia jest  sprawna i fachowa realizacja każdej termomodernizacji.

Dopracowana przez nas do perfekcji technologia wykonania – to oszczędność czasu i nakładów inwestycyjnych oraz przyszłych wydatków na ogrzewanie. Dbamy ponadto o to, aby ocieplane przez nas elewacje były nie tylko energooszczędne, ale prezentowały się również estetycznie. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały renomowanych producentów, które gwarantują wysoki standard naszej pracy i pożądany przez inwestora efekt.

Dlaczego my?

Oprócz kompleksowych prac budowlanych, jakie wykonujemy w obrębie elewacji budynków (ocieplanie, tynkowanie itp.), firma Alfa-Bud oferuje także profesjonalne usługi w następujących zakresach:

  • budowa nieruchomości mieszkalnych (m. in. domów jednorodzinnych),
  • budowa hal przemysłowych i użytkowych,
  • tarasy – wykonawstwo, remonty i adaptacje,
  • układanie kostki brukowej – place i trakty komunikacyjne.
pracownicy AlfaBud ocieplanie domów Warszawa

Jak pracujemy?

Do realizacji zleceń przystępujemy bez zbędnej zwłoki, wszelkie prace wykonujemy z należytą starannością i terminowością. Czuwamy też nad tym, żeby na placu budowy zawsze panował porządek i przestrzegane były normy bezpieczeństwa.

Oferujemy też całkowicie darmową i niezobowiązującą wycenę prac. W razie potrzeby, z przyjemnością udzielimy fachowego doradztwa i pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu.